banner461
banner195

NTSO'dan Örnek Davranış...!

Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız 13 Mayıs’da Soma’da meydana gelen ve 301 Maden İşçisi’nin ölümüne neden olan Soma Faciası sebebiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından tüm illerde yardım kampanyası başlatıldığını dile getirdi.

NTSO'dan Örnek Davranış...!
03 Haziran 2014 Salı 10:30

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız   13 Mayıs’da Soma’da meydana gelen ve 301  Maden İşçisi’nin ölümüne neden olan Soma Faciası sebebiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından  tüm  illerde yardım kampanyası başlatıldığını dile getirdi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın  düzenlenen yardım kampanyasına   25 bin TL bağış yaptığını belirten NTSO Yönetim Kurulu Başkanı  M. Arif Parmaksız, “TOBB Tarafından Odalar ve Borsalar  yoluyla  illerde başlatılan bu kampanya çerçevesinde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası 25 bin TL bağış yaparak  diğer illere örnek olacak bir  çalışmaya imza attı. Zaten  her ilde sivil toplum örgütleri bu tür kampanyaları başlatmış durumda. Biz de Oda olarak Nevşehir’de bir kampanya başlatmak yerine Odamız tarafından Nevşehir ve Nevşehirliler adına  bu bağışı yaptık. Allah bir daha bizlere böyle acılar yaşatmasın.” Şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.... - 4 yıl önce
arif parmaksız beyefendi tam bir hayırsever. ve çok mütevazi bir şahsiyet. bizlerde ögeder olarak kendisine minnettarız. nevşehirli iş adamları ve zenginlerin örnek alması gereken çok değerli bir insan...