banner461
banner195

Önce Kocasının cinsel organını kesti sonra öldürdü

Şişli'de bir kadın, cinsel organını kestiği kocasını kalbinden 4 kez bıçaklayarak öldürdü. İşte olay şöyle gelişti.Edindiğimiz bilgilere göre Nevşehir´de yaşayan İsmigül.B., minimal depresyon hastalığı sebebiyle tedavi görmek için kocası Mustafa.B. ile birlikte bir hafta önce istanbul'da yaşayan oğullarının yanına gitmişti.

Önce Kocasının cinsel organını kesti sonra öldürdü
12 Ekim 2012 Cuma 14:08

banner143
banner134

 Şişli'de bir kadın, cinsel organını kestiği kocasını kalbinden 4 kez bıçaklayarak öldürdü. İşte olay şöyle gelişti.Edindiğimiz bilgilere göre Nevşehir´de yaşayan İ.B., minimal depresyon hastalığı sebebiyle tedavi görmek için kocası M.B. ile birlikte bir hafta önce istanbul'da yaşayan oğullarının yanına gitmişti. 

Olay, sabah saatlerinde 19 Mayıs Mahallesi Simge Sokak´ta meydana geldi.

 

İddiaya göre, Nevşehir´de yaşayan 55 yaşındaki İ.B. minimal depresyon hastalığı sebebiyle tedavi görmek için kocası 63 yaşındaki M.B. ile birlikte bir hafta önce Boğaziçi Üniversitesi´nde okuyan oğullarının yanına geldi. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi´nde tedavi gören İ.B. ve eşi M.B. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çift arasında yaşanan şiddetli tartışmanın ardından İ.B., kocasını ekmek bıçağıyla kalbinden 4 kez bıçakladı. Öfkeli kadın daha sonra kocasının cinsel organını kesip, vücudunun bazı yerlerini bıçakla çizdi. Cinayetin ardından kocasını yıkayarak kan izlerini yok eden ve temiz kıyafetlerini giydiren İ.B. oğlunu arayıp, "Babanı öldürdüm gel" dedi. Eve dönen İ.B.´nin oğlu polise haber verince kadın gözaltına alındı. Hasta bakıcılığından emekli olduğu öğrenilen M.B.´nin cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu´na gönderildi. Gözaltına alınan İ.B. ise emniyete götürüldü. İ.B.´nin ilk ifadesinde, "Emir geldi, bıçakladım" dediği öğrenildi. Şişli'de bir kadın, cinsel organını kestiği kocasını kalbinden 4 kez bıçaklayarak öldürdü. Olay, sabah saatlerinde 19 Mayıs Mahallesi Simge Sokak´ta meydana geldi. İddiaya göre, Nevşehir´de yaşayan 55 yaşındaki İ.B. minimal depresyon hastalığı sebebiyle tedavi görmek için kocası 63 yaşındaki M.B. ile birlikte bir hafta önce Boğaziçi Üniversitesi´nde okuyan oğullarının yanına geldi. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi´nde tedavi gören İ.B. ve eşi M.B. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.
Kaynak:Gazetecell


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.