banner461
banner195

Ördü’den Kınama

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, İstanbul Esenyurt’ta Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosuna yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.

Ördü’den Kınama
29 Ocak 2014 Çarşamba 09:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, İstanbul Esenyurt’ta Milliyetçi Hareket Partisi seçim bürosuna yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.

Ülkemizin seçim atmosferine girdiği bir dönemde bu tür provokasyonlara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Saldırıyı basından öğrendik ve son derece üzüldük. Basınımızın aracılığıyla bu saldırıda hayatını kaybeden Merhuma Allahtan Rahmet, Milliyetçi Hareket Partisi Camiası ve ailesine başsağlığı diliyorum. Söz konusu saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar temenni ediyorum. Bunlar asla tasvip etmeyeceğim görüntüler. Özellikle ülkemizin seçim atmosferine girdiği bir süreçte bu yaşananlardan bizlerde rahatsızız elbette. Dileğimiz bu hain saldırıyı gerçekleştirenlerin yakalanarak adalete teslim edilmeleridir. Bir kez daha ülkemize ve Milliyetçi Hareket Camiamıza geçmiş olsun diyorum. Esnaf ve Sanatkar camiası olarak ta bu saldırıyı şiddetle kınadığımızı belirtmek istiyorum” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.