banner461
banner195

Özkonak-Topaklı Yolu Genişletme ve Asfalt Çalışmaları Başladı

Özellikle İstanbul ve Avrupa da çok sayıda gurbetçisi bulunan Özkonak ve Topaklı kasabalarını sevindirecek haber geçtiğimiz günlerde Nevşehir milletvekillerinden gelmişti.AK Parti Nevşehir milletvekilleri sözünü tuttular ve Özkonak-Topaklı Yolu Genişletme ve Asfalt Çalışmaları bugün Başladı.

Özkonak-Topaklı Yolu Genişletme ve Asfalt Çalışmaları Başladı
25 Mart 2013 Pazartesi 19:40

banner143
banner134

           Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Ebubekir Gizligider,Murat Göktürk, Ahmet Erdal Feralan ve Özkonak Belediye Başkanı Osman Kutay 'ın yoğun çaba ve katkılarıyla gerçekleşecek olan Özkonak-Topaklı yolu çalışması ve Özkonak Yeraltı Şehri Çevre düzenleme çalışmalarına bugün başlanıldığı belirtildi.
Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan AK
 Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Söz verdiğimiz gibi Özkonak-Topaklı arası yolun genişletilmesi çalışması başlatılmış bulunuyor.Özellikle kilometrelerce uzaklıktan sılai rahim için memleketlerine gelen gurbetçi hemşerilerimizin daha rahat ve sağlıklı bir seyahat yapmaları adına başlattığımız bu çalışma hayırlı ve uğurlu olsun dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abdulkadir demir - 5 yıl önce
çalışmalar çok güzel gidiyor il özel idaresine ve bu yolun yapılmasında emegi geçenlere çok teşekkür ederiz yalnız bir ricamız var cumaertesi pazar günü mesai yalmasını ve magduriyetimizin daha çabuk bitmesi için