banner461
banner195

Özmen’den Çömçe’ye Ziyaret

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Çömçe’yi makamında ziyaret etti.

Özmen’den Çömçe’ye Ziyaret
29 Mayıs 2015 Cuma 16:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Çömçe’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaretinde odayla bazı sorunları gündeme getiren ve bu konuda Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammed Çömçe ile görüş alışverişinde bulunan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, geçtiğimiz günlerde ilk sayısı çıkan Pazarcım gazetesinden de takdim etti.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammed Çömçe ziyaretinden dolayı Başkan Özmen’e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
bu genel sekreterlik makamı protokol makamı yoksa hizmet etme yeri midir..? genel sekreter sürekli bi yerlerde ziyarette yada birilerini ağırlamakla meşgul.hastane genel sekreterinin pazarcılar oda başkanıyla ne alaka..? biraz sağlıkla ilgilense ya..