banner461
banner195

Özmen’den Ünver ve Vekil Adaylarına Teşekkür

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, hafta başında Nevşehir Pazaryerinde esnafları ziyaret eden AK Partili Nevşehir Milletvekili adaylarına ve Başkan Ünver’e Pazar esnafına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

 Özmen’den Ünver ve Vekil Adaylarına Teşekkür
03 Haziran 2015 Çarşamba 16:48

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, hafta başında Nevşehir Pazaryerinde esnafları ziyaret eden AK Partili Nevşehir Milletvekili adaylarına ve Başkan Ünver’e Pazar esnafına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Türkiye’nin en modern pazaryerinin Nevşehir’e kazandırılmasında çok büyük emek sarf eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in her zaman olduğu gibi günümüzde de Pazarcının yanında olmaya devam ettiğine değinen Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Özmen, “Ülkemizin en modern Pazar alanlarından birini ilimize kazandıran Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’in yanı sıra AK Partili Nevşehir Milletvekili adaylarımızın pazaryerimize olan ilgileri bizleri oldukça memnun etti. Pazaryerimizde verilen hizmetleri inceleyen, esnaflarımızla tek tek ilgilenen adaylarımızla birlikte başkanımız Sayın Hasan Ünver yaklaşık 7 saat süresince Pazaryerimizde bulundular. Kendilerine tüm pazarcı esnaflarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.