banner461

Özmen’den Zabıta Haftası Kutlama Ziyareti

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Salim Özmen ve oda genel sekreteri İlgi Çetinkaya 01-07 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi Zabıta Amirini makamında ziyaret ettiler.

banner503
Özmen’den Zabıta Haftası Kutlama Ziyareti
03 Eylül 2015 Perşembe 15:25

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Salim Özmen ve oda genel sekreteri İlgi Çetinkaya 01-07 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Nevşehir Belediyesi Zabıta Amirini makamında ziyaret ettiler.

Neye Niyet, Neye Kısmet

Ziyarette zabıta Amiri ve çalışanlarına bir sepet dolusu meyve ikramında bulunan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Salim Özmen, Nevşehir Zabıtasının ilimizde pazarcı esnafının her türlü sorunu ile yakından ilgilendiğini ve destek olduğunu dile getirdi.

Özmen, “Nevşehir Belediyemizin değerli Zabıta Amiri ve beraberinde mesai arkadaşlarıyla birlikte ilimizde pazarcı esnafımızın her türlü sorunlarıyla sağ olsunlar yakından ilgileniyor ve destek oluyorlar. Gösterdikleri fedakar çalışma nedeniyle başta Zabıta Amirimize ve beraberindeki tüm mesai arkadaşlarına tüm pazarcı esnafımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Nevşehir Belediyesi Zabıta Amiri Yaşar Karaaslan ise Nevşehir’de pazarcılar odası ve pazarcı esnafı ile uyum içerisinde çalıştıklarına dikkat çekti.

Bu arada ziyaret esnasında Zabıta Amiri Yaşar Karaaslan’ın doğum günü olduğu bilgisini alan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Neye niyet, neye kısmet derler. Sayın Zabıta Amirimizin bu fırsatta doğum gününü de kutluyor, ailesiyle, sevdikleriyle sağlıklı ömürler diliyoruz” ifadesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.