banner461

Panoramik Seyre İlgi Artıyor

Kapadokya bölgesinin en önemli turizm merkezi Nevşehir’de son dönemlerde en çok ilgi gören uğrak alanlarından biri hiç kuşkusuz Ürgüp yolu üzerindeki Panoramik Seyir noktası.

banner503
 Panoramik Seyre İlgi Artıyor
18 Ağustos 2015 Salı 13:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin en önemli turizm merkezi Nevşehir’de son dönemlerde en çok ilgi gören uğrak alanlarından biri hiç kuşkusuz Ürgüp yolu üzerindeki Panoramik Seyir noktası.

Aslında bu alanın rağbet görmesinde en önemli etkenlerden biri de bölgedeki diğer turistik merkezler gibi peribacalarını izlemek için ücret ödenmemesi. Yol üzerinde hemen hemen her ekonomik yapıya hitap eden Panoramik seyir noktası bütün yaz boyunca olduğu gibi sonbahar aylarında da yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olmaya devam edecek görünüyor.

İsteyenin peribacaları arasında fotoğraf çektirebileceği, isteyenin seyir alanının hemen yanında bulunan tezgahlardan turistik el ürünleri satın alabileceği Panoramik seyir noktası bölgeye ilk kez gelen ve “hadi bakalım neymiş bu peribacaları” diyenlerin araçlarını yol kenarına park edip bölgeyle ilgili küçük bir intiba edinebilecekleri ender alanlardan biri. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.