banner461
banner195

Parasız Burslu Yatılı Sınavı Nevşehir Birincisi, Türkiye 49.su Lara Koleji’nden

Türkiye geneli yapılan Parasız Burslu Yatılı Sınavı’nda Özel Lara Koleji öğrencisi İzzet Özcan Nevşehir birincisi oldu. Başarılı öğrenci Türkiye sıralamasında ise 49. oldu.

Parasız Burslu Yatılı Sınavı Nevşehir Birincisi, Türkiye 49.su  Lara Koleji’nden
19 Temmuz 2013 Cuma 14:01

banner143
banner134

 Türkiye geneli yapılan Parasız Burslu Yatılı Sınavı’nda Özel Lara Koleji öğrencisi İzzet Özcan Nevşehir birincisi oldu. Başarılı öğrenci Türkiye sıralamasında ise 49. oldu. SBS ‘de ilk 6 da 3 öğrencisi olan Özel Lara Koleji öğrencisi İzzet Özcan, aynı zamanda SBS il üçüncülüğü derecesine de sahip.

     Başarılı öğrenci İzzet Özcan ” elde ettiğim başarıda ailemin ve okulumun payı çok büyük. Sadece 8. Sınıfta yapılan bir çalışmadan çok okulumun üç yıldır uygulamış olduğu eğitim sayesinde başarıya ulaştığıma inanıyorum. Düzenli ve sürekli bir çalışmanın karşılıksız kalmayacağı bir kere daha görüldü. Aileme ve okulumdaki tüm öğretmenlerime teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

     Özel Lara Koleji  Müdürü Ulaş İnönü “ Gerek derslerindeki başarıları gerekse davranışlarındaki  ahlakıyla örnek bir öğrencimizi göstermiş olduğu bu başarıdan dolayı tebrik ederim. Elde ettiği bu başarı ile bizleri yanıltmamış oldu. Lara Koleji olarak bu başarıların bize olan teveccühleri arttırdığını görebiliyoruz. Geçen yıl 450 olan öğrenci kaydımızın bu yıl 600 ‘e yaklaşması bunun en bariz örneklerinden. Nasıl ki bu öğrencimiz elde ettiği bu başarı ile bizi yanıltmadı biz de bize olan  güveni inşallah boşa çıkarmayacağız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Samet YILMAZ - 5 yıl önce
sınavda ben de nevşehir 12.si oldum fakat sınav sonucunda kazandınız ya da kazanamadınız yazmıyor.neden?
Avatar
hakan - 5 yıl önce
allah razı olsun sizlerden sayın hocam