banner461
banner195

Parmaksız Sözünde Durdu

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerinin ardından borsa seçimlerine de müdahil olacaklarını, hatta seçim günü bile borsa üyelerinin tek tek elini sıkarak adaylardan Mustafa Çelebi’ye oy isteyeceğini belirten Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız dediği gibi de yaptı.

Parmaksız Sözünde Durdu
31 Mayıs 2013 Cuma 09:04

banner143
banner134

 Türkiye’de eşi benzeri görülmeyen ilginç sonuçların ortaya çıktığı Nevşehir Ticaret Borsası Seçimlerinde sabah saatlerinden itibaren Borsa önünde yer alan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Mehmet Arif Parmaksız, seçim sonuçlarının eşit çıkmasında büyük rol oynadı. Borsa üyeleri ile bire bir görüşüp kendilerinden Mustafa Çelebi’ye oy vermelerini isteyen, onlarla birlikte borsa önünde oturup saatlerce sohbet eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı M. Arif Parmaksız’da Nevşehir’de hemen hemen herkesin olduğu gibi seçim sonuçlarına epey şaşırdı.

Sonuçları ekibiyle birlikte Ticaret ve Sanayi odasındaki makamında dikkatle takip eden, sandık müşahitlerinden alınan sonuçları ekip arkadaşlarıyla enine boyuna değerlendiren Ticaret ve Sanayi odası Başkanı M. Arif Parmaksız, borsa önünde otururken kendisine el uzatan ve seçimlerin Nevşehir’e hayırlı olmasını dileyen Tuncer Gök’ün de elini geri çevirmedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.