banner461
banner195

Polis teşkilatına pastalı kutlama

Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi) idareci ve öğrencileri, Türk polis teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Sayın Metin Kalayoğlu’nu ziyaret etti.

Polis teşkilatına pastalı kutlama
08 Nisan 2015 Çarşamba 17:06

banner143
banner134
 Nevşehir Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi)  idareci ve öğrencileri, Türk polis teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Sayın Metin KALAYOĞLU’nu ziyaret etti.

Ziyarette Okul Müdürü Seyrani İPEK’in yanı sıra Müdür Başyardımcısı, Müdür Yardımcısı ve öğrencileri temsilen iki öğrenci de hazır bulundu.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan İl Emniyet Müdürü Metin KALAYOĞLU, teşkilat olarak ilimizin ve ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için çalıştıklarını, belirtti. Okul Müdürü Seyrani İPEK de “Birey, toplum ve ülke huzuru için çalışan emniyet teşkilatının bu özel günlerini kutluyor; çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette,  Emniyet teşkilatının 170. Kuruluş yıldönümüne özel hazırlanan pasta kesilerek,  Emniyet Müdürü ve polislere ikram edildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.