banner461
banner195

Proje Şimdilik Düşünce Safhasında

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, önümüzdeki yıllarda en büyük hedeflerinin Nevşehir halkının daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir salon kompleksi olduğunu söyledi.

Proje Şimdilik Düşünce Safhasında
20 Eylül 2013 Cuma 12:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, önümüzdeki yıllarda en büyük hedeflerinin Nevşehir halkının daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir salon kompleksi olduğunu söyledi.  

Kredi Kefalet Kooperatifi olarak inşa edilen düğün ve toplantı salonlarının ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, “Nevşehir halkımız yaptırdığımız bu salonlarımızı oldukça beğendi ve bizde halkımıza en uygun fiyatlarla bu salonlarımızdan yararlanma imkanı tanıyoruz. Ancak salonlarımız gerek düğün ve benzeri organizasyonlara, gerekse toplantılara cevap veremez hale geldi. Bu nedenle ileriki yıllarda daha büyük bir kompleks yaparak halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermek niyetindeyiz” ifadelerini kullandı.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 5 yıl önce
saray yaptırsan neye yarar sıradan birini kayıtlı üyenden üstün tuttuktan killi.
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
Memlekette kim ne yapıyor Belli değil . Yahu düğün salonu işletmek kredi kefalet kooperatifinin hangi maddesinde yazıyor. Belediye-diğer özel müteşebbisler ne yapar memlekette. Çok tuhaf bir durum