banner461

Rapido Süslemesini Öğrendiler

Nevşehir’de engelli vatandaşların iş istihdamına kavuşması için kurslar düzenleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Bilgisayar Kursu 01 Haziran’dan itibaren başladı.

banner503
Rapido Süslemesini Öğrendiler
01 Eylül 2015 Salı 13:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de engelli vatandaşların iş istihdamına kavuşması için kurslar düzenleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin Bilgisayar Kursu 01 Haziran’dan itibaren başladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 1 Haziran 2015 Pazartesi gününden itibaren başlayıp 7 ay süreyle devam edecek olan Bilgisayar kullanımı kursuna 10 engellinin katıldığını söyledi.

Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü ile birlikte yapılan proje doğrultusunda kursa katıldıkları her gün 20 TL cep harçlığı alacak olan kursiyerlerin bilgisayar kursundan başarıyla ayrılmaları durumunda kendilerine bilgisayar kullanımı sertifikası verileceğini kaydeden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, kursun ardından kursiyerlerin büyük bölümünün işe yerleşebileceklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.