banner461
banner195

Şakir Hoca Gitti, Özel İdare Bitti

Yıllardır il özel idare Spor’un futbol branşında başarısı için ter döken Antrenör Şakir Topoğlu emekliye ayrıldı. Takımı lige hazırlayacak, çalıştıracak yeni bir isim bulunamayınca il özel idare Spor takımı birinci amatör lige katılamadı.

 Şakir Hoca Gitti, Özel İdare Bitti
03 Ekim 2015 Cumartesi 13:37

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yıllardır il özel idare Spor’un futbol branşında başarısı için ter döken Antrenör Şakir Topoğlu emekliye ayrıldı. Takımı lige hazırlayacak, çalıştıracak yeni bir isim bulunamayınca il özel idare Spor takımı birinci amatör lige katılamadı.

Edinilen bilgiye göre; Yaklaşık 27 Yıldır il özel idare Spor futbol takımında önce futbolcu olarak ter döken ve son yıllarda ise antrenör olarak görev yapan Şakir Topoğlu emekliye ayrılma kararı aldı.

Topoğlu’nun emekliye ayrılmasıyla birlikte daha geçtiğimiz sezon play-off maçları oynayan ve Nevşehir’i Bölgesel amatör ligde temsil etmek amacıyla top koşturan takım ne yazık ki yeni bir antrenör bulunamayınca kapanma aşamasına geldi.

İlimizin futbol alanında en köklü kurum takımlarından biri olarak dikkatleri üzerine çeken İl Özel idare Spor’un düştüğü durum geçtiğimiz yıllarda Sağlık Spor’un da amatör liglere katılamamasını akıllara getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.