banner461
banner195

Sani Şener: Nevşehir Havalimanı ihalesi ile ilgilenebiliriz!

TAV Havalimanları CEO'su Sani Şener, " Gazipaşa havalimanı bizde. Gazipaşa ve Nevşehir arasında uçmak isteyenler olabilir. Kapadokya bizim için önemli olur " şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sani Şener: Nevşehir Havalimanı ihalesi ile ilgilenebiliriz!
19 Eylül 2014 Cuma 12:56

banner143
banner134

 TAV Havalimanları CEO'su Sani Şener, Nevşehir Havalimanı ihalesiyle ilgilenebileceklerini söyledi. Şener, "Gazipaşa havalimanı bizde. Gazipaşa ve Nevşehir arasında uçmak isteyenler olabilir. Kapadokya bizim için önemli olur" dedi. Hava limanlarıyla ilgili her işe girebileceklerini ifade eden Şener, "Çünkü biz bu işte köprü başını tutuyoruz. Çok pahalı bir havalimanı almamıza gerek yok. Biz her yerden her havalimanına ulaşabiliriz" diye konuştu. Şener, "Bodrum Havalimanfna daha çok asıldık. Çünkü burada turistik merkez ve şehirleşme açısından Dalaman'a göre daha fazla büyüme gördük. Dolayısıyla da iddialıydık. 

Finansmanda sıkıntı yaşamayız" dedi. 

Vatan


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
srkn gncer - 4 yıl önce
kapadokya nın potansiyelini açığa çıkaracaktır tav güzel iş yapar antalya kapadokya hatta bodrum dalaman kapadoyadan zaman için de yığınla turist ve yerli gelecektir.hatta yurtdışından da olacaktır akış.istanbul gibi büyükşehirlerin bu bölgeye trafiğini de biraz gayretle arttıracaklardır.