banner461
banner195

SBS'de de Kardelen Koleji Farkı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji LYS Yerleştirme sonuçlarında sonra dün açıklanan SBS yerleştirme sonuçlarında da yüzde yüz başarı elde etti.

SBS'de de Kardelen Koleji Farkı
06 Ağustos 2013 Salı 18:51

banner143
banner134
Nevşehir Özel Kardelen Koleji LYS Yerleştirme sonuçlarında sonra dün açıklanan SBS yerleştirme sonuçlarında da yüzde yüz başarı elde etti.

Nevşehir'in ilk özel eğitim kurumu Özel Kardelen Koleji Nevşehir'de eğitimde lider okul olduğunu açıklanan SBS yerleştirme sonuçlarına göre bir kez daha kanıtladı. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada SBS yerleştirme sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji olarak yüzde yüz başarıya ulaşıldığını kaydetti. Saygılı, ''Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir'de eğitimde lider okul olduğumuzu açıklanan SBS sonuçlarına göre bir kez daha kanıtladık. Özel Kardelen Koleji olarak bireysel değil kitsel başarı üzerine çalışıyoruz. Bu hedef doğrultusunda da kitsel başarının tek adresi Özel Kardelen Koleji olarak bir kere daha ispatladık. 2013 SBS sınavına okulumuzda 44 öğrenci girdi. Sınava giren 44 öğrencimizin tamamı açıklanan SBS yerleştirme sonuçlarına göre herhangi bir okulu kazanmışlardır. Özel Kardelen Koleji olarak sınava giren 44 öğrencimizden 15 öğrencimiz Fen Liselerini, 6 öğrencimiz Anadolu Öğretmen Liselerini, 18 öğrencimiz Anadolu Liselerini, 2 öğrencimiz Sağlık Meslek Liselerini ve 3 öğrencimiz de meslek liselerini kazanmışlardır. Bu başarıda emeği geçen öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve tüm öğrenci velilerimizi kutluyorum. Özel Kardelen Koleji olarak her geçen yıl Nevşehir'de bir adım daha öne çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlere bugüne kadar güvenen ve desteklerini esirgemeyen tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyorum''diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.