banner461
banner195

Şiddetin Dini, İmanı ve Irkı Olmaz

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Nevşehir Şube Başkanı Erol Mutlu, ülkemizde birkaç gündür yaşanan olayların tüm toplum kesimlerince sağduyu içerisinde karşılanması gerektiğine dikkat çekti.

Şiddetin Dini, İmanı ve Irkı Olmaz
09 Ekim 2014 Perşembe 12:48

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, ülkemizde birkaç gündür yaşanan olayların tüm toplum kesimlerince sağduyu içerisinde karşılanması gerektiğine dikkat çekti.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin bu olayların üstesinden gelecek güçte olduğunu belirten Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Mutlu, yaşanan olaylar karşısında Türk toplumunun her zaman olduğu gibi herhangi bir siyasi görüşe bakmaksızın tek yumruk olmaya devam etmesi gerektiğine işaret etti.

Polis tokat atanın elinin, askere taş atanın kolunun kırılması gerektiğine değinen Mutlu, “Sınır komşularımızla ilgili hadiseler Türkiye’yi de ilgilendiriyor. Bunun yanında ülkemizde 6 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Şiddet ve anarşinin dini, imanı ve ırkı olmaz. Toplumun her kesimine zarar verir bu eylemler. Akıllı ve sağduyulu olmamız gerek. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun tek yumruk olmalıyız. Şu an da birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerek. Bunlar ülkemize hiçbir fayda getirmez. Bu olayları yapanların yanına kar kalmamalı. Devletimiz bu alçakların başını ezmeli. Bu şerefsizlerin başlarını ezmezsen sıkıntı yaratır. Tatlı dil, güler yüzden bu insanlar anlamıyor.  Birileri çıkıyor Polise tokat atıyor. Onun elini kıracaksın. Birileri çıkıyor askere taş atıyor. Onun kolunu kıracaksın” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.