banner461
banner195

SMS ile Bilgilendirme Sürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından 2011 Yılında başlatılan SMS ile bilgilendirme çalışması devam ediyor.

 SMS ile Bilgilendirme Sürüyor
04 Nisan 2014 Cuma 17:53

banner143
banner134

 SMS ile Bilgilendirme Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından 2011 Yılında başlatılan SMS ile bilgilendirme çalışması devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, üyelere yönelik yapılan SMS ile bilgilendirme çalışmaları doğrultusunda üyelerine güncel gelişmelerin aktarıldığını, üyelerin kredi kooperatifi ve aldıkları kredi tutarları hakkındaki gelişmelerden anında haberdar edildiğini ifade etti.

Kredi faizlerinde meydana gelen düşüşlerin yanı sıra, bu düşüşler dolayısıyla ödemelerde yapılan değişiklikler, Kredi kefalet Kooperatifi Yönetimi tarafından alınan ve üyeleri ilgilendiren kararlarla ilgili anında üyelerin bilgi sahibi olduklarını kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, “3 Yıl önce başlattığımız ve şuan bin 100 üyemizin GSM telefonlarının kayıtlı olduğu sistem sayesinde anında üyelerimize ulaşarak hem kredi kefalet kooperatifimiz ile ilgili gelişmeleri hem de üyelerimizin aldıkları kredilerde meydana gelen değişiklikleri, ödeme hatırlatmalarını bizzat yapabilmekteyiz. Bu sistem kredi kefalet kooperatifimize iş yoğunluğu nedeniyle uğrayamayan üyelerimizin yapılan çalışmalar ve meydana gelen değişikliklerle ilgili bilgilendirmesi aşamasında son derece yararlı oldu” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.