banner461
banner195

Şoför Esnafının Derdi Pahalı Belgeler

Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde şoför esnafının en büyük sıkıntılarından birinin şoför esnafının alması gereken belgelerin pahalılığı olduğunu söyleyen Başkan Osman Ünal, bu konuda yeni düzenlemeler yapılmasını beklediklerini dile getirdi.

Şoför Esnafının Derdi Pahalı Belgeler
11 Eylül 2013 Çarşamba 11:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde şoför esnafının en büyük sıkıntılarından birinin şoför esnafının alması gereken belgelerin pahalılığı olduğunu söyleyen Başkan Osman Ünal, bu konuda yeni düzenlemeler yapılmasını beklediklerini dile getirdi.

Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Ünal, D4, SRC ve K Belgelerinin oldukça pahalı oluşunun şoför esnafının en önemli sıkıntılarından biri olduğunu ifade ederken, “Şoför esnafımız yaptığı işten kazandığı para ile ancak geçimini sağlayabiliyor. Birde esnafımıza alması mecburi tutulan belgelerin çok yüksek fiyatlarda sunulması bir çok esnafımızı ekonomik açıdan sıkıntıya sokuyor. D4, SRC ve K belgelerinin şoför esnafımızı ekonomik açıdan dar boğaza sokmayacak bir şekilde yeniden fiyatlandırmasını istiyoruz” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Don Carleone - 5 yıl önce
vatandaşı kazıklamak için yasal gerekler öne sürülüyor. belediye azami fiyat veriyor.
tüm servislerin tavan fiyat uygulaması mafya yöntemi ve rekabete ve kanunlara aykırı.. uyuma vatandaş......