banner461
banner195

Son Başvuru Tarihi 19 Temmuz

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bakılan ve korunan çocukların atanmaları için Bakanlığımızca, İlimize 12. derece ilköğretim, ortaokul mezunu (3 ) adet, 10. derece lise ve dengi okul mezunu (3 ) adet, toplam 6 adet hizmetli kadrosunda kullanılmak üzere kontenjan ayrılmış olup, başvurular 19 Temmuz 2013 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarına Atama Şubesine yapılacak.

Son Başvuru Tarihi 19 Temmuz
16 Temmuz 2013 Salı 13:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından bakılan ve korunan çocukların atanmaları için Bakanlığımızca, İlimize 12. derece ilköğretim, ortaokul mezunu (3 ) adet, 10. derece lise ve dengi okul mezunu (3 ) adet, toplam 6 adet hizmetli kadrosunda kullanılmak üzere kontenjan ayrılmış olup, başvurular 19 Temmuz 2013 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynaklarına Atama Şubesine yapılacak.

Başvuruda bulunanlarda; Müracaat tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak, İlköğretim, Ortaokul veya Lise yada lise dengi okulu mezunu olmak, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından illere bildirilen listede ismi bulunmak,

Yazılı sınavın yapılacağı 04 Ağustos 2013 tarihi itibari ile 40 yaşından gün almamış olmak şartları aranacak.

İlköğretim mezunu olanlar yalnızca kendilerine ayrılan kontenjana, lise veya lise dengi mezunu olanlar ise yalnızca lise veya lise dengi kontenjanına müracaat edebilecek. Görev yapmasına engel olabilecek sağlık özrü bulunmamak. Sabıka kaydı bulunmamak şartları aranacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KemaLReiS - 5 yıl önce
helal olsun duyarlı ve güncel bir haber merkezi