banner461
banner195

SP İl Başkanı Ali Doğan Simit, AKP ile Sadece İnancımız Bir

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, AKP hükümeti ile hiçbir düşüncelerinin pekişmediğine dikkat çekerken, iktidar nedeniyle en çok eleştirilen kesimlerin başında Saadet Partisi ve Milli Görüş Hareketinin geldiğini ifade etti.

SP İl Başkanı Ali Doğan Simit, AKP ile Sadece İnancımız Bir
20 Mayıs 2013 Pazartesi 09:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, AKP hükümeti ile hiçbir düşüncelerinin pekişmediğine dikkat çekerken, iktidar nedeniyle en çok eleştirilen kesimlerin başında Saadet Partisi ve Milli Görüş Hareketinin geldiğini ifade etti.

 

AKP nin içerisinde çok sayıda ismin Milli Görüş Hareketinden gitme isimler olması nedeniyle Milli Görüş Hareketinin yıpratılmaya çalışıldığını söyleyen Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, şu an için iktidar partisi ile hiçbir düşüncelerinin aynı olmadığını dile getirdi.

 

Saadet Partisi İl Başkanı Simit, “Bu Vatan Bizim, başka vatanımızda yok. Milli görüşün önünü, Bizde o hareketteyiz, biz de milli görüşçüyüz diyerek kestiler. Ama şu an ne olduğu belirsiz bir yönetim var Ülkemizde. Bu ülkenin tabanına hitap edebilecek bir hükümet var başımızda. Bir gün başka türlü, öbür gün başka türlü. Bir gün önce söylediğini iki gün sonra yalanlayan, kendi kendini yalanlayan bir hükümet var başımızda. Biz bunlardan rahatsızız. İşte bunları sizin içinizden gelenler, sizin yetiştirdiğiniz kişiler denilerek Milli Görüş hareketimiz eleştiriliyor. Bu durumdan ciddi manada rahatsız oluyoruz. Ama şunu söylemem lazım ki, Şu an ki iktidar partisi ile bizim düşüncelerimiz asla birbirine uymuyor. Sadece inanç olarak biriz. Başka türlü hiçbir birlikteliğimiz yok AKP Hükümeti ile” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
legend - 5 yıl önce
zaten aynı düşünceye sahip olsanız 10 ay değil 10 yıl yönetirdiniz.. ama aynı olmayalım memnunuz biz size benzememekten.