banner461
banner195

Spordan Sonra Dinlenin Diye

Nevşehir gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü, 3 nolu çim sahanın ardındaki kondisyon aletlerine ilginin artması nedeniyle yeni yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Spordan Sonra Dinlenin Diye
18 Kasım 2013 Pazartesi 10:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü, 3 nolu çim sahanın ardındaki kondisyon aletlerine ilginin artması nedeniyle yeni yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren 3 nolu çim sahada yürüyüşe gelen, yaşları 20 ila 70 arasında değişen vatandaşların yürüyüş sporunun ardından kondisyon aletlerine yönelmeleri ilimizde yürüyüş sporunun artık bilinçli bir hale geldiğini gösteriyor.

Kondisyon aletleriyle bir süre çalışan vatandaşların dinlenebilmeleri amacıyla il müdürlüğü bu alana bir kamelya yerleştirdi. Bu kamelya ve oturma grubu sayesinde vatandaşlar spor yaptıktan sonra bir süre dinlenebilme fırsatı da elde edebiliyor.

İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir’de her geçen gün artan yürüyüş sporuna yönelik yapılan telkinlerin ardından artık vatandaşların daha bilinçli bir spor yapma alışkanlığı yapmaya başladıklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.