banner461
banner195

THY, 81 Seferi İptal Etti

Türk Hava Yolları'nın yurt genelinde etkili olan kar sebebiyle iç ve dış hatlarda karşılıklı 77 seferi iptal edildi.İç hatlarda Nevşehir seferleri de karşılıklı olarak iptal edildi...

THY, 81 Seferi İptal Etti
12 Aralık 2013 Perşembe 11:56

banner143
banner134

Nevşehir’de ve İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle THY‘nin İstanbul Nevşehir arası uçuşları iptal edildi.  THY’den konuyla ilgili yapılan açıklamada; “THY’nin akşam saatlerinde yapılması planlanan İstanbul ve Nevşehir karşılıklı seferlerinin ise havanın durumuna göre netlik kazanacağı belirtildi.”

THY, 81 Seferi İptal Etti...
Yani şuan için
 İstanbul – Nevşehir arası uçuşların ne zaman başlayacağı henüz netlik kazanmış değil.
Havayolu şirketlerinin özellikle Doğu ve Güney Doğu seferleri bu illerdeki elverişsiz hava şartları sebebiyle gecikmeli hareket ediyor. Kar yağışı sebebiyle hem Atatürk hem de Sabiha Gökçen Havalimanı'nda sürekli pistlerde temizlik çalışması yapılıyor. THY'nin Atatürk, Sabiha Gökçen ve Esenboğa havalimanlarında 55'i iç hatlar, 22'si dış hatlar olmak üzere toplam 77 seferi iptal edildi. 
Iç hatlarda; bazı Diyarbakır, Gaziantep, Şırnak, Trabzon, Erzurum, Adana, Antalya, Kayseri, Denizli, Batman, Nevşehir, Adıyaman, Kahramanmaraş seferleri karşılıklı olarak iptal edildi. 
Dış hatlarda ise; Trablus, Tebriz, Musul, Bakü, Budapeşte, Nürnberg, Belgrad, Saraybosna, Tiflis, Donetsk, Priştine seferleri karşılıklı olarak iptal edildi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.