banner461
banner195

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Aksaray’da

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binasının açılış programı nedeniyle saat 18.00’da Aksaray’a geliyor.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Aksaray’da
29 Eylül 2014 Pazartesi 21:18

banner143
banner134
10000 Metrekare açık alan üzerine 3000 metrekare kapalı alan olarak inşa edilen ATSO Hizmet Binasının açılış programı saat 18.00’da gerçekleşirken açılışa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere TOBB Yönetim Kurulu, Oda/Borsa Başkanları ve ilimiz protokol üyeleri katılacak.

4000 Kişinin davet edildiği program kapsamın da açıklama yapan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “ İlimizin sanayi alanında öncüsü olan ve en büyük Sivil Toplum Kuruluşu Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasının bugün resmi açılışı yapılarak Aksaray’ın hizmetine sunulacak. Eğitim salonlarından, konferans salonlarına, üye çalışma ofislerinden, toplantı salonlarına kadar en ufak ayrıntıya kadar düşünülerek inşa edilen Hizmet Binamızın yapımında emeği geçenlere bütün Aksaray olarak şükranlarımızı sunuyoruz.  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımızın katılımı ile gerçekleştirecek olduğumuz açılış programımızda ayrıca Aksaray’a çok büyük bir projeyi de kazandırmış olacağız.

TOBB BAŞKANI SÖZÜNÜ TUTUYOR OKUL PROTOKOLÜ İMZALANIYOR

Organize Sanayi Bölgesinde yapımı planlanan TOBB Meslek Lisesinin açılış programında protokolünün imzalanacağını belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş açıklamasının devamında; “ Göreve geldiğimiz günden bu yana hep hayalini kurduğum ve bu yönde bir an önce yapılması için sürekli olarak çalışmalar yapmış olduğum Meslek Lisesi projemiz hayat buluyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile açılışı yapılacak program sonrası TOBB Meslek Lisesi protokolü imzalanarak Organize Sanayi Bölgemizde 16 Derslik Meslek Lisesi en yakın zamanda temelinin atılarak Aksaray’a kazandırılacak. Ayrıca Programımızda bizleri hiçbir zaman geri çevirmeyen ben Kayserili olduğum kadar Aksaraylıyım diyen Başkanımızdan ilimiz için hayırlı olacağını düşündüğümüz projeleri paylaşacağız.  Ben bu yüzden birçok etkinlikle açılışını gerçekleştirecek olduğumuz Hizmet Binamızın programına tüm Aksaraylı vatandaşlarımızı ve üyelerimizi bekliyorum” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.