banner461
banner195

Tüm Okurlarımıza Önemli Hatırlatma …

FİB Haber Merkezi Yönetiminin Aldığı önemli bir karar gereği şu bilgiyi de sizlerle önemle paylaşıyoruz:

Tüm Okurlarımıza Önemli Hatırlatma …
11 Mayıs 2013 Cumartesi 15:44

banner143
banner134

 Öncelikle Nevşehir Ticaret ve Sanayi odamızda nede Borsamızda tek bir dahi oyumuzun olmadığını önemle altını çizerek belirtmek istiyoruz.

Burada Zaten Nevşehir İş Dünyası seçimlerinde Biz Basının taraf olma gibi bir lüksüde yoktur.Elbetteki bu toprakların birer evlatları olarak şahıs olarak her birimizin farklı görüş düşünce ve anlayışları vardır olacaktır bu en tabi ve doğal hakkımızdır.

Gerek Siyaset haberlerinde olsun,İş Dünyası seçimlerinde olsun bize gönderilen tüm haberleri sizlerle görev ve sorumluluğumuz gereği basın anlayış ve ilkeleri gereğince sizlerle paylaşıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Burada eğer ki herhangi bir Siyasi partiden yada iş dünyasına ilişkin seçimlerden bir haber göremiyorsanız bilin ki o siyasi parti yada iş dünyasından bize bilgi açıklama yada haber gönderilmemiş olmasından kaynaklanan bir durumdur ve tamamen o siyasi parti yada iş dünyasının inisiyatifindedir.

Biz bu güne kadar bize ulaşan  tüm haberleri sizlerle paylaştık paylaşıyoruz.Bu konunun önemle bilinmesini  siz saygı değer okur ve hemşerilerimizin bilgilerine sunarız.

Bir önemli Hatırlatma da daha bulunmak istiyoruz…FİB Haber Merkezi Yönetiminin Aldığı önemli bir karar gereği şu bilgiyi de sizlerle önemle paylaşıyoruz:

Değerli okurlarımız ve kıymetli hemşerilerimiz;Malum yaklaşan Oda ve Borsa seçimleri öncesinde gerginleşen ortamı daha da gerginleştirmemek adına haberlerimize yapılan birleştirici olmayan sert ve nahoş bir çok yorumların gelmesi üzerine Nevşehir iş dünyasında kırgınlık sonrasında kapanmayacak yaralar açmamamsı düşüncesiyle seçimlerin tamamlanmasına kadar ilgili haberlere yapmış olduğunuz yorumları ne yazık ki yayınlanmayacağı kararı almış bulunuyoruz.Bizleri anlayışla karşılayacağını düşünüyor Bilgilerinize sunuyoruz.

Biz buradan bu memleketin birer evlatları olarak tüm oda ve borsa adaylarına başarılar diliyor Nevşehir ve iş dünyasına yakışır demokratik şeffaf bir seçim diliyoruz.

Kazanan Nevşehir Olsun istiyoruz.

İş Dünyasında Kaybedeni olmayacak Oda ve Borsa seçimlerinde Kazananın Nevşehir olmasını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
millet - 5 yıl önce
nevşehir için çok değerli bir haber ajansı olan fib haberin değerli mensuplarına sevgi ve selamlarımı iletiyorum.iyiki varlar.başarılarının devamını diliyorum.mesleklerini hakkıyla yapıyorlar.saygılar.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
sizin tarafsız olduğunuzu biliyoruz ama, aynı anlayış ve davranışta, bazı tarafsız olmayan basın yayın kuruluşlarınında olmalarını bekleriz. bir radyo kanalı taraflı yayın yaparak 10 güne yakın süredir, haber adı altında propaganda yapmaktadır.
Avatar
murat akbudak - 5 yıl önce
sevgili kardeşim; siz size yakışanın ne olduğunu daha iyi bilirsiniz. iş dünyasında kaybedeni olmayan oda ve borsa seçimlerinde kazananın nevşehir olmasını sizin gibi biz nevşehir esnafı olarakta istiyoruz. umarın kırgınlık, küskünlük olmaksızın hep beraber el ele nevşehir kazanır. seçimin simdiden hayırlı olomasını temenni ederim.çalışmalarınızda başarılar...
Avatar
akp li başkan - 5 yıl önce
sonuna kadar fib haber
bence odaya başkan fikret çapacı olsun artık bu seçim geçti sonraki seçimde fikret çapacı başkan olsun diye facebok hesabı açacacağım
Avatar
Fikret - 5 yıl önce @akp li başkan
değerli ve onuru okşayan yorumunuz için teşekkrü ederim allah razı olsun.ama açıkcası benim kendi küçük bir aile ekonomisi işin içinden bile zor çıkıyorum koskoca nevşehir iş dünyası ekonomisini altından kalkmak sorumululuğu ve vebali beni aşar diye düşünüyorum.saygılar