banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen Genel Kurulu 16 Kasım’da

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinin 5.Olağan Şube Genel Kurulu resmileşti. Şube tarafından her türlü iş ve işlemleri tamamlanan ve şube genel kuruluna odaklanan yönetim, 16 Kasım 2013 Cumartesi günü yapılacak Genel kurulda delegeleri ve üyelerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Türk Eğitim-Sen Genel Kurulu 16 Kasım’da
06 Kasım 2013 Çarşamba 12:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinin 5.Olağan Şube Genel Kurulu resmileşti. Şube tarafından her türlü iş ve işlemleri tamamlanan ve şube genel kuruluna odaklanan yönetim, 16 Kasım 2013 Cumartesi günü yapılacak Genel kurulda delegeleri ve üyelerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

Şube Genel Kuruluna başta delegeler olmak üzere tüm üyelerimizi davet edildi. Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinin 5.Olağan Genel Kurulu Nevşehir Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde 10.00- 17.00 saatleri arasında yapılacak.

Genel kurul Divan’ın oluşması ve Divan’ın gündemi okuması ve oylaması ile başlayacak. Ardından Seçim şeklinin belirlenmesi ile devam edecek olan genel kurulda Denetleme kurulu raporunun okunması, Yönetim ve denetleme kurulu raporlarının ibrazı, Zorunlu organların seçimi ile genel kurul tamamlanacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.