banner461
banner195

Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Karaca Nevşehir'de

Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, hafta sonunda günü birlik Nevşehir’i ziyaret etti.

Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Karaca Nevşehir'de
03 Kasım 2014 Pazartesi 17:07

banner143
Türkiye Pazarcılar Federasyonu Başkanı Karaca Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, hafta sonunda günü birlik Nevşehir’i ziyaret etti.

Beraberinde Kırşehir Oda Başkanı Mehmet Ali Aşçı ile birlikte Nevşehir’i ziyaret eden Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Nevşehir modern pazaryerinde incelemelerde bulundu.

 “Pazarcı Halkın Kendisi Demek”

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan, Madeni İşler Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Bakkallar Odası Başkanı Yaşar Göncü’nün de bulunduğu bir heyet tarafından karşılanan Federasyon Başkanı Karaca, Nevşehir pazaryerinde tezgah tezgah gezip pazarcı esnafları ile selamlaştı.

Modern Pazaryeri ile ilgili Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’den pazaryerindeki işleyiş konusunda bilgiler alan Federasyon Başkanı Ali Karaca, Nevşehir’e böyle modern bir pazaryeri kazandıran Nevşehir Belediyesine teşekkür etti.

Esnaf konağında düzenlenen yemeğe de katılan Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Karaca, Pazarcı esnafının halkın nabzını tutan en önemli meslek dallarından biri olduğunu dile getirdi.

Pazarcı esnafının halkın kendisini temsil ettiğini dile getiren Federasyon başkanı Karaca Nevşehir ziyaretini Oda başkanlığını ziyaretinin ardından tamamladı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
amanin de amanin - 4 yıl önce
başkanım gezerken ellerinde sigara içen esnafı,onu görüp sigarasını yakan müşterileride gördün mü.işinizi iyi yapın iyii.