banner461
banner195

Ünver’den Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı Ziyaret Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ilimizdeki esnaf ve sanatkarlarına bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de imkanları doğrultusunda hep destek olmaya sürdüreceklerinin altını çizdi.

Ünver’den Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı Ziyaret Etti
28 Haziran 2013 Cuma 11:27

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ilimizdeki esnaf ve sanatkarlarına bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de imkanları doğrultusunda hep destek olmaya sürdüreceklerinin altını çizdi.

Nevşehir Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odasını ziyaretinde Oda Başkanı Mustafa Düzgün ve oda yönetimi ile bir araya gelen, İlimizin sorunları ve Nevşehir Belediyesinin esnaf ve sanatkar odalarına yönelik yapılan çalışmaları da sohbet esnasında dillendiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, esnaf ve sanatkara destek olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

İlimizdeki şoför, otomobilci ve Nakliyeci esnafının mevcut sorunlarının çözümü adına da destek olacaklarını ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, kendisini ağırlayan Oda Başkanı Mustafa Düzgün ve yönetimi ile toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bu arada Başkan Ünver’in daha önceki ziyaretlerinde pek rastlanmayan bir durumda dikkatleri çekti. Ünver, Nevşehir Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler odası başkanlığını ziyarete iki başkan yardımcısı ile birlikte geldi. Başkan Yardımcıları Oktay Şımarmaz ve Atilla Seçen’de söz konusu ziyarette Başkan Ünver ile birlikte idi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Eski şöför - 5 yıl önce
sayın başkan 3 senedir kayıpta her sefer vekillere beraberim ser tel açık ser allah rızası için bi arayı ulaşılıyormuş artık kanmayın