banner461
banner195

Ürgüp Belediyesi TIR Aldı, Kurban Kesti

Ürgüp Belediyesi'nin yeni TIRı kurban kesilerek, dua edilerek hizmete başladı.

Ürgüp Belediyesi TIR Aldı, Kurban Kesti
21 Mart 2015 Cumartesi 20:00

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesi bütçesiyle alınan mercedes marka son model full otomatik tır, Başkan Fahri Yıldız tarafından edilen dua ve kurban kesilerek araç parkımızdaki görevine başladı.

Personelden araçlara azami dikkat etmesini isteyen Başkan Fahri Yıldız, kendi şahsi aracınız sizi ilgilendirir, ama belediyemizin araçlarında 20.000 insanın hakkı var yapacağınız en küçük bir yanlışlıktan 20 bin kişi sizden hesap sorar. değerlendirmesinde bulundu." denildi.

Çeşitli dedikoduların kendisine ulaştığını dile getiren Yıldız, yeni aracımız tamamen belediyemizin kendi öz değerleriyle alınmıştır, herhangi bir hibe, hediye söz konusu değildir. dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BIRınsan - 3 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun sayın beledıye baskanım ..ama işiniz bu değil siz nakliyeciliğemi başlıyacaksınız yoksa çok ayıp oluyor sayın başkanım bu ülkede herkes işini yapsa hiç bir sorun olmuyacak ama maalesef belediyeler bile vatandaşın işine göz dikmişken ....eğitim şart diyorum ..
Avatar
Fahri Ýıldiz - 3 yıl önce
SN BIRINSAN merak etme bu güne kadar kimsenin ekmeğinde gözümüz olmadı olmazda biz bu aracı Nevşehir Katı atik tesisine çöp taşımak için kullanacağız. işimiz hizmet..amacımiz yakıt ve zamandan tasarruf sanırım anladınız..
Avatar
Yazikk - 3 yıl önce
Burda bos bos konusan bir insan sen git chp donemindeki urgube bir bak belediye personelinin odenmeyen maaslari calismayan araclar dönen rantlar bos konusmayi birak hicbirsey bilmiyorsan sende dua et...Kimseninde kimsenin ekmeginde gozu yok bunu goremeyecek kadar körsen eger Allah islah etsin..
Avatar
Bir insan a cevap - 3 yıl önce
Eğitim şart
Avatar
Bune - 3 yıl önce
Buneya herkes birbirine laf sokuyo
Avatar
Buğra Yılmaz - 3 yıl önce
Sayın başkan nerde görülmüş 200 bin liraya çöp taşıma kamyonu alındığı bunun ikinci eli var kiralaması var nakliyecisi var yazık günah değil mi hangi mantıkla böyle bir harcama yapıldı bizi aydınlatın lütfen?
Avatar
Hacı - 3 yıl önce @Yazikk
chp laf atan arkadaşım chp döneminde belki bu kadar garajda arabası yoktu ama ürgüp halkı sabah işe giderken yollar ve kaldırımlarda kar kalmazdı bir hafta ayakkabı boyamadan ürgüp sokaklarında gezerdiniz araçlarımız dört sene beş sene ön takım değiştirilmezdi halen chp nin yaptığı yollarda kaldırımlarda geziyoruz belediye personeli belki günü'nde maaş alamazdı ama personeli sabah ezanı traktörle soğukta görev yerlerine gönderilmezdi insana değer verilir servislerle gönderilirdi garajın araba dolu olsun ne işe yarar hizmet verilmedikçe ürgüp dünya kenti idi gel gör şimdi ne halde