banner461
banner195

Ürgüp Belediyesinden Okullara yardım eli

Ürgüp İlçe merkezindeki tüm okulların müdürlüklerinden gelen talepler doğrultusunda talepleri Belediye tarafından karşılanmaya devam ediyor.

Ürgüp Belediyesinden Okullara yardım eli
21 Kasım 2013 Perşembe 12:50

banner143
banner134

 İlçe merkezindeki tüm okulların müdürlüklerinden gelen talepler doğrultusunda talepleri Belediye tarafından karşılanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Aksalur İbrahim Aydın Ortaokulunun fotokopi makinasının bozuk olduğu bilgisini vermesi üzerine hem bozuk olan fotokopi makinaları tamir edildi, hem de yeni bir fotokopi makinası alınarak Okul Müdürü Kenan Çalışkan’a teslim edildi.

 

Okullara yapılan fiziksel iyileştirmelerin yanı sıra ihtiyaçlarının da Belediyenin gücü nispetinde karşılandığını belirten Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “öğrencilerimizin eğitim yuvalarındaki koşullara belediye olarak elimizden geldiği kadar iyileştirme yapıyoruz. Bu kapsamda sadece ilçe merkezindeki okullarımıza değil, talep eden tüm okullarımıza bu yardımları ulaştırmaya devam edeceğiz. Amacımız geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları için katkı sağlamaktır” dedi.

Önümüzdeki günlerde de Ali Baran Numanoğlu İlköğretim Okuluna Projeksiyon cihazı teslim edilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 5 yıl önce
Keşke seçimler sık olsa. Eksik gedik birşeyimiz kalmaz.