banner461
banner195

Ürgüp Karain TOKİ Evlerinin Son Durumu

Ürgüp Karain köyünde Toki tarafından yaptırılan ve mayıs ayında ihalesi tamamlanan 126 tarım köy konutunun inşaatı hızla ilerliyor.İşte Ürgüp Karain Toki konutlarında son gelinen nokta…

Ürgüp Karain TOKİ Evlerinin Son Durumu
18 Aralık 2012 Salı 12:36

banner143
banner134

 Karain için 126 tarım köy konutundan oluşan yeni bir köy kuracak olan TOKİ, 28 Mayıs'ta düzenlediği ihale ile tarım köy konutlarının yanı sıra köyün altyapı ve çevre düzenlemesini de yapacak.

Yapılan ihaleyi alan Karaahmetoğlu İnşaat Taah. San. Turz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Ürgüp Aksalur Mahallesi yolunda bulunan su deposu yanında kurulan inşaat alanında hummalı çalışma göze çarpıyor.

 

İş bitirme süresi 600 gün olan sözleşme şartlarına göre 11 mart 2014'de bitmesi planlanan işle ilgili Firma yetkililerinden alınan bilgiye göre sözleşme süresinden bağımsız daha önce teslim edilebileceğini belirtiliyor.

 

İhaleyi alarak başarıyla çalışmaları sürdüren Karaahmetoğlu İnşaat, Başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde Toki tarafından yaptırılan inşaatları başarıyla tamamlamasıyla tanınıyor.

 

Firma yetkilileri Ürgüp Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi işbirliğinde yapılacak Ürgüp Toplu Konut Uygulamasının ihalesine de katılacaklarını belirtiyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.