banner461
banner195

Ürgüp’te 30 girişimci daha sertifikasını aldı

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının KOSGEB ile beraber düzenlemiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 30 Kursiyer düzenlenen törenle Serfikalarını aldılar.

Ürgüp’te 30 girişimci daha sertifikasını aldı
04 Ekim 2013 Cuma 10:18

banner143
banner134

 Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının KOSGEB ile  beraber düzenlemiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 30 Kursiyer düzenlenen törenle Serfikalarını Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet AYDIN ve Kurs Eğitimcisi Veysel DONMAZ’dan aldılar.

Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın; İlçemiz girişimcilerine destek olan bu Kursların devam edeceğini belirterek, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere başarılı bir iş hayatı diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet armağan - 5 yıl önce
biz nevşehir ticaret odasından kayıtlarımızı sildirip ürgüp ticaret odasına kayıt olabilme imkanımız varmı acaba?adamlar iyi kötü birşeyler yapmaya çalışıyor.bizimkiler gibi halkalıya gümrük açmaya gitmiyorlar hiç olmazsa.
Avatar
xxx - 5 yıl önce
mehmetbey halkalıya gümrük açmaya ürgüp ticaret odası başkanı ahmet beyde gitti siz en iyisi başka bir ile kaydınızı yaptırın yada komple sildirin ticareti bırakın evde oturun
Avatar
hasan - 5 yıl önce
bizim milletimiz çok girişkendir canım sonra bi bakarsın elde avuçta bişey kalmamış :)