banner461
banner195

Ürgüp'te İş Yerinin Açılışını Kaymakam Alper Balcı Yaptı

Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı,Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, MHP Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz, Ürgüp CHP ilçe Başkanı Bekir Demir, Nevşehir Mhp İl Başkanı Göksel Taşkın ,Dinler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinler, İş Sağlığı ve Güvenliği işi yapacak olan iş yerinin açılışını yaptı.

Ürgüp'te İş Yerinin Açılışını Kaymakam Alper Balcı Yaptı
31 Ocak 2015 Cumartesi 20:37

banner143
banner134
Ürgüp  Kaymakamı Alper Balcı,Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık, MHP Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz, Ürgüp CHP ilçe Başkanı Bekir Demir, Nevşehir Mhp İl Başkanı Göksel Taşkın ,Dinler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dinler, İş Sağlığı ve Güvenliği işi yapacak olan iş yerinin açılışını yaptı.

Mustafapaşa yolu üzerinde Dr. Kemal Erkan Ünal ve Dr. Hakan Serçe’ye ait iş yeri  açılış kurdelesi kesilerek hizmete açıldı. Yapılan açılışın ardından iş yerini gezen Kaymakam Alper Balcı ve beraberindeki misafirler açılışı yapılan yeni iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Açılışta konuşan Kaymakam Balcı, “açılışını yapmış olduğumuz iş yerinin hayırlı olması ve bol kazançlar elde etmesini diliyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp li - 3 yıl önce
akp den niye kimseyi çağırmadınız hakan serçe yoksa bize küstünmü.eski kimliğine büründünmü.
Avatar
BELKAYMAKAM - 3 yıl önce
beledi̇ye başkani olmasi gerekmezmi̇ydi̇
Avatar
AKP... - 3 yıl önce
ak parti nevşehir kadın kolları kongresi aynı saatlerde olduğu için katılamadılar. m.vekili,bld. bşk.ilçe bşk. da davetlilerdi...