banner461
banner195

Ürgüp’te Muhtarlarla Gezi ve İnceleme

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Merkezde görev yapan Mahalle muhtarları ile bilgilendirme toplantısı yaptı.

Ürgüp’te Muhtarlarla Gezi ve İnceleme
07 Kasım 2012 Çarşamba 14:39

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesinin hizmetleri,  Ürgüp’e yapılmakta olan yatırımlar, Toki ve Doğalgazda gelinen nokta,  Su şebekesinin yapılmasında mahallelerin durumu ve Kanalizasyon projesi  ile genel konuların konuşulduğu toplantının ardından yapılan çalışmaları ve projeleri yerinde görmek amacıyla öncelikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından imar planı onaylanan ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından yapılacak olan TOKİ proje alanına gidilerek inceleme yapıldı.

 

Ardından heyet, Kapadokya Doğalgaz AŞ ile koordineli bir şekilde çalışmalarına başlanan, Aralık ayında Ürgüp’e gaz basımı gerçekleştirilecek olan Avanos - Ürgüp arası Doğalgaz hattı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Doğalgaz çalışmalarının ardından Muhtarlara Ürgüp’e planlanan yatırımlardan Devlet Hastanesinin yeri ve Ürgüp Belediyesi tarafından taşınacak olan atık su arıtma tesisinin yeri gösterildi.

 

Öğle yemeğinin ardından Muhtarlar, çok verimli bir gezi olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a teşekkürlerini iletti.
Haber:Faruk Özzengin


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.