banner461
banner195

Yazıhüyük Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi Oluşturdu

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük kasabasında Belediye Başkanı Cengiz Çavdar tarafından Yazıhüyük kasabasında Mezar sorgulama olarakta bilinen " Mezarlık Bilgi Sistemi" Oluşturuldu...Kasabada hayatlarını kaybedenlerin mezarlarını gösteren gelişmiş teknolojik sistem en çok gurbetçilerden büyük ilgi ve takdir görüyor.Uygulumayla şuan Nevşehir de bir ilke de imza atmış bulunuyor.

Yazıhüyük Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi Oluşturdu
28 Mayıs 2013 Salı 18:44

banner143
banner134

 YAZIHÜYÜK BELEDİYESİ MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ OLUŞTURULDU...

Sevgili Ziyaretçilerimiz:Yaşadığımız dünya hayatı hem bizim için, hem de sevdiklerimiz için ebedi yaşam alanı olmadığı bilinen bir gerçektir. Nitekim, her birimiz çok sevdiğimiz yakınlarımızı, dostlarımızı fani dünyadan baki aleme bir bir yolcu etmekteyiz. Bir gün bizimde ömrümüzün sona ereceği ve ebedi aleme göçeceğimizi de bilmekteyiz. Ölüm her ne kadar fiziken ayırsa da bizi sevdiklerimizden, ruhen bağımız devam ediyor.

Bir insanın ölmüş olan yakınlarını, dostlarını, sevdiklerini ve hayatı birlikte paylaştığı arkadaşlarını unutması mümkün olmuyor. Her fırsatta onları yâd etmek ve onlarla olan münasebetini, bir şekilde sürdürmek istiyor. Bu nedenle kabir ziyaretleri yapılıyor, dualar ediliyor, medfun bulunan tüm ölülerimiz için güzel temennilerde bulunuluyor. Bizde Yazıhüyük Belediyesi olarak insan odaklı hizmet anlayışımız gereği hem ahirete irtihal etmiş olan yakınlarımıza, hemşehrilerimize karşı vefa borcumuzu ifa etmek, hem de siz değerli ziyaretçilerimize rehberlik ederek, ziyaretlerinizi huzurlu koşullarda gerçekleştirmenize katkı vermek amacıyla mezarlıklarımızla ilgili Bilgi Sistemini oluşturmuş ve hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Bu çalışmanın; saygıdeğer halkımız için hayırlı olması temennisiyle, sizlere hayırlı - uzun ömürler, vefat eden tüm kardeşlerimize, büyüklerimize de Allah' tan rahmet diliyor; selam ve sevgilerimi sunuyorum.

CENGİZ ÇAVDAR

BELEDİYE BAŞKANI

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İSTANBUL - 5 yıl önce
geçmişlerimize sahip çıkan başkanımıza teşekür ediyoru z emeğinize yüreğinize sağlık allah yar ve yardımcınız olsun ist slmlar
Avatar
gökhan köksal - 5 yıl önce
başkanımızdan allah razı olsun.çok güzel olmuş emeğinize sağlık
Avatar
FATİH KARAKETİR - 5 yıl önce
başkanımıza ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler
Avatar
mahmut karatas - 4 yıl önce
Baskandan Allah razi olsun yolu acik olsun