banner461
banner195

Yılmaz Eroğan'ın mutlu sonla biten filmin çekimlerii Kapadokya'da Başladı

Yeni projesi merakla beklenen Yılmaz Erdoğan’ın, ‘Patron Mutlu Son Bekliyor’ adlı filmi Kapadokya’da ‘motor’ dedi.Sezonun iddialı filmlerinden biri olan Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği Patron Mutlu Son İstiyor’un çekimleri Ürgüp Dereler Mahallesi ve Kapadokya Bölgesinin büyülü atmosferinde başladı.

Yılmaz Eroğan'ın mutlu sonla biten filmin çekimlerii Kapadokya'da Başladı
30 Ağustos 2013 Cuma 11:48

banner143
Yılmaz Eroğan'ın mutlu sonla biten filmin çekimler
İlgili Galeriye Git
banner134

PATRON MUTLU SON İSTİYOR!


 Sezonun iddialı filmlerinden biri olan Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği Patron Mutlu Son İstiyor’un çekimleri Ürgüp Dereler Mahallesi ve Kapadokya Bölgesinin büyülü atmosferinde başladı.  

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunda Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya Murat Başoğlu, Erkan Can, Ayşenur Yazıcı, Ersin Korkut ve Nusret Çetiner eşlik ediyor.   

USTA SENARİST, SENARİSTİN HİKAYESİNİ YAZDI    

Patron Mutlu Son İstiyor, bir komedi filmi. Yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi ister!

Film, senaryo yazarının mutlu sonla bitecek konu arayışının komik hikayesini anlatıyor. Birbirinden ünlü isimlerin hayata geçirdiği Yılmaz Erdoğan’ın hikayesinden ilk kareler setin eğlencesini de yansıtıyor.

Çekimleri Kapadokya’nın renkli atmosferinde gerçekleşen filmde günbatımları, balon gezileri, bağbozumu şenlikleri, düğünler mizah ile iç içe!

BKM Film yapımı “Patron Mutlu Son İstiyor” 1 Ocak’ta vizyona girecek. 

İddialı filmde Nevşehir den de rolalan isimler yer alması dikkat çekiyor işte onlardan biriside Genç ve yakışıklı kardeşimiz Enes Dörtkol...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.