banner461
banner195

Zağlanmış: “Rekabet Bitmiştir… Şimdi Birlik Zamanı...“

NTSO seçimlerinde Parmaksız ile birlikte iş dünyasının yönetimine talip olarak Başkan adayı olan ve zaman zaman yaşanan gergin ve çok heyecanlı günlerin ardından il açıklamalarını FİB Haber Merkezine yapan İş Adamı Yakup Zağlanmış önemli açıklamalarda bulundu…

Zağlanmış: “Rekabet Bitmiştir…  Şimdi Birlik Zamanı...“
17 Mayıs 2013 Cuma 19:16

banner143
banner134

 Çok değerli Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri,

Sizler gibi bizimde derdimiz hep bu memleket oldu. Ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz ilimizin büyümesi, güçlenmesi ve gelişmesini istedik. Bunun için hep mücadele ettik ve mücadelemiz her zaman her yerde devam edecektir. Son 1,5 yıldır bu mücadelenin adı seçim çalışması ve rekabetti. Bu tür seçimlerde adaylar memleket için çalışırlar, yarışırlar. Bu yarış yine siz üyelere kazandırmak içindir. Son sözü seçmen, siz üyeler söylersiniz, adaylar buna saygı gösterir. Sayın Arif Parmaksız’ı şahsım olarak aramış ve tebrik etmiş bulunmaktayım. Allah(c.c.), 4. Kez yüklendiği bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirebilmeyi, o emekleri de memleketimize kazandırmayı nasip etsin.

Değerli üyeleri şahıslarında kutlamak isterim. 2912 oy kullanabilecek üyeden 26 komite de 2408 Ticaret ve sanayi odası üyesi oy kullanmıştır. Yüksek seçim kurulu tutanakları ve kesin sonuçlara göre katılım %82,6 olarak tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Üyelerimizin, ilimizin Ticaret ve Sanayisinin geleceği için gösterdikleri ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Her ne kadar sonuçta 26 komite de 5 komite almış olsak da, genelde toplam oyların %44’ünü almış bulunmaktayız. Komiteleri kaç farkla nasıl kaybettiğimizin bir önemi yoktur. Biz kendi adımıza bir şeyler kazanmak için aday olmadık, memleket kazansın diye aday olduk. Artık Siz-Biz kalmamıştır, sorumluluk meclistedir ve İnancımız, yine memleketin kazanacağıdır. Bizimle gecesini gündüzüne katıp, işinden gücünden feragat eden, çalışan arkadaşlarımıza, gençlerimize teveccühleri için teşekkür etmeden geçersem büyük haksızlık olacağına inanıyorum. Yeni yönetim Yeniden yapılanma Güçlü büyüme sloganının heyecanını paylaşan ve inanan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Mevcut yönetim ve Arif Bey, seçim süreci boyunca dillendirdiğimiz, bu memleket için planladığımız projeleri, yeni meclis ile birlikte dikkate alacağına inanıyorum ve önümüzdeki 4 yıl boyunca memleketimizin kazanacağını umuyorum. Kendi listelerimizden 11 kişi meclise girmiş bulunmaktayız. Ve meclisimizdeki arkadaşlarımızla da projelerimizi paylaşıyor olacağız. Birlik ve beraberlik çağrımızdan bir an olsun vazgeçmedik, mecliste de rekabet bitmiştir. Birlik ve beraberlik içinde çalışma gayreti ile memleketimizin kazanması için mücadele edeceğiz.

Bir an olsun vazgeçmediğimiz şey, ilimizin ticaret ve sanayisinin, ilimizin kaderi olduğudur. Nevşehir’in kazanacağına inandığım bir 4 yıl olacağına inancımı yineleyerek, başarılı bir çalışma dönemi diliyorum.

Saygılarımla…
Yakup ZAĞLANMIŞ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVSEHİRLİ - 5 yıl önce
asil bir aciklama tebrik ederim.
Avatar
XXX - 5 yıl önce
tebrikler zağlanmış yakışanıda bu dur? memleket için mücadele etmeniz çok güzel di kaybetmenizin sebebi de sayın ünver ve erdal bey dir keşke size destek vermeselerdi daha hayırlı olurdu
Avatar
Ergen - 5 yıl önce
sayın zağlanmış 83 leri hatırlattınız bizlere kenan paşa tavsiye etti diye adam sondan birinci olmuştu.demekki sevilmeyenlerin zararı oluyor.
Avatar
Adamsın yakup - 5 yıl önce
eyvallah büyük insan
Avatar
turan - 5 yıl önce
sen ne dersen o başkanımmm
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
adam gıbı adamsın zaglanmıs.sana yakısanda bu
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
adam gıbı adamsın zaglanmıs.sana yakısanda bu
Avatar
Esnaf - 5 yıl önce
sayin zağlanmiş gerçekten ne kadar düzgün bir şahsiyet olduğunu birkez daha bu aciklamasiyla göstermiş olup kendisinin bu seçimi kaybetmesinin bence bir numaralı aktörü hasan ünver'dir.