banner461

Açıkgöz'den 14 Mayıs Çiftçiler Günü mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Eczacı Mustafa Açıkgöz, 14 Mayıs Çiftçiler gününü kutladı.

banner503
Açıkgöz'den 14 Mayıs Çiftçiler Günü mesajı
14 Mayıs 2020 Perşembe 11:28

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Eczacı Mustafa Açıkgöz, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla kutladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Alın teri, emek ve sabırla toprağın nimete dönüşmesine vesile olan başta Nevşehirli hemşerilerimiz olmak üzere, emeğiyle ülkemize katma değer üreten tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs #DünyaÇiftçilerGünü’nü kutluyor; hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum." dedi.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, paylaştığı kutlama mesajında; "Nevşehir’imiz; tarım ve turizm şehridir, marka ürünlerin yetiştirildiği üretim merkezidir. Dünya salgınla mücadele ederken toprağın, tarımın ve yerli üretimin değeri daha da iyi anlaşılmış oldu. Çok şükür ülkemiz tarım alanında da güçlü ve hazırlıklı, çiftçilerimize üretim gayretleri için teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 18 yıldır AK kadrolarımızla üreticimizin ve çiftçimizin yanında yer alarak, destekçileri olduk.  Bizler üreteceğiz Nevşehir’imiz ve ülkemiz kazanacak." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.