banner461

Asenalar Nevşehir'de Çocuklara Balon Dağıttı

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı Asena Birimi 23 Nisan’da yüz boyaması ve Balon Dağıtımı Gerçekleştirdi.

banner503
Asenalar Nevşehir'de Çocuklara Balon Dağıttı
24 Nisan 2019 Çarşamba 16:07

banner143
banner134

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı Asena Birimi 23 Nisan’da yüz boyaması ve Balon Dağıtımı Gerçekleştirdi .Çocuklarla yakından ilgilenen genç Asenalar çocuklarla adeta çocuk olup onların bu özel günde mutluluklarına ortak oldular.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker "Ulusal bağımsızlığa kavuştuğumuz Bugün, hem 23 Nisan 1920’de kurulan meclisimizin 99’uncu yıldönümünü, hem de çocuklarımızın bayramını kutluyoruz" dedi.

Sadece büyük bir lider, geleceği küçük kalplere emanet eder...

23 Nisan'ın aynı zamanda Ulusal Egemenlik Bayramı olduğuna vurgu yapan Başkan Türker "Türkiye’nin kuruluş ilkeleri arasında yer alan milletin kayıtsız şartsız egemenliği ilkesi, bu topraklarda ilelebet devam etmesi gereken bir idealdir. Gelecekte milli egemenlik mirasını devralacak çocuklarımızın 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularla kutluyor ve geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakabilmek adına tüm benliğimizle çalıştığımızı bilmelerini istiyorum. Çocuklarımızın yüzü daima gülsün istiyoruz, geleceğe umutla bakmalarını diliyoruz. Türk Milleti’nin aydınlık geleceği olarak gördüğümüz çocuklarımızın; sağlıklı, mutlu ve özgür bireyler olarak yetişmeleri ve bu şekilde hayatlarını sürdürmeleri en büyük isteğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimiz çocuklarımızın bayramını, Türk Halkının Ulusal Egemenliğini kutluyor; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanları saygıyla anıyorum" şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.