banner461
banner195

Geri Dönüşümcülerden, Nevşehir Miletvekili Gizligider'e Ziyaret

HUR-DER ; İstanbul İli, Marmara Bölgesi Geri Dönüşümcüler ve Hurdacılar Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'i Meclisteki makamında ziyaret ettiler.

Geri Dönüşümcülerden, Nevşehir Miletvekili Gizligider'e Ziyaret
22 Nisan 2016 Cuma 16:28

banner143
banner134
HUR-DER ; İstanbul İli, Marmara Bölgesi Geri Dönüşümcüler ve Hurdacılar Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'i Meclisteki makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

HUR-DER Dernek Başkanı, Nevşehir Milletvekili Gizligider'e Dernek çalışmaları hakkında verdiği brifing sonrası yaptığı açıklamasında; Hurdacı esnafının geri dönüşüm yoluyla hem vatandaşların, hem devletin ekonomisine önemli katkılar sağladığını belirterek, yeni proje ve çalışmalarına destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'de Özellikle İstanbul ve İzmir bölgesinde çok sayıda Nevşehirli hemşehrilerimiz ekmeğini bu işten çıkartıyor. Geri Dönüşüm konusunda değerli hemşehrilerimizin karşılaştıkları sorunların çözümü noktasında ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını ifade etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.