banner461
banner195

MHP Genel Başkan Adayı Ümit Özdağ Nevşehir’de

MHP Gaziantep Milletvekili ve MHP Genel Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ, birtakım görüşmelerde bulunmak üzere Nevşehir’e geldi.MHP Gaziantep Milletvekili ve MHP Genel Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın ilk durağı Nevşehir’in...

MHP Genel Başkan Adayı Ümit Özdağ Nevşehir’de
18 Mayıs 2016 Çarşamba 17:49

banner143
banner134
MHP Gaziantep Milletvekili ve MHP Genel Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ, birtakım görüşmelerde bulunmak üzere Nevşehir’e geldi.

MHP Gaziantep Milletvekili ve MHP Genel Başkan Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın ilk durağı Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar Kasabası oldu. Burada partililer ile öğle yemeği yiyen Özdağ, daha sonra basına kapalı olarak MHP’nin görevden alınan İl Başkanı Göksel Taşçı ile bir süre görüştü.

Kendisini takip eden gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan MHP Genel Başkanı Özdağ, konuşmak istemediğini belirtti ve gazetecilerin kendisini takip etmesini istemedi. Özdağ’ın Nevşehir Kaldırım Mezarlığı’nda bulunan Abdullah Çatlı’nın mezarını ziyaret edeceği öğrenildi.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bilge lider - 2 yıl önce
Sizin gibi bilge, efendi ve dürüst birini genel başkan olarak görmek sayın hocam... Pazar günü Ankara'da herkes sizin Nasıl biri olduğunuzu gördü...
Saygılar
Avatar
Hasan - 2 yıl önce
Gün bahçeliye sahip çıkma günüdür