banner461
banner195

Nevşehir AGD’den Rahman Nizami'nin İdam Edilmesine Tepki

Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şube başkanlığınca akşam saatlerinde düzenlenen basın toplantısında Bangladeşli İslami cemaat lideri Mevlana Nizami’nin idam edilmesine duyulan tepki dile getirildi.

Nevşehir AGD’den Rahman Nizami'nin İdam Edilmesine Tepki
11 Mayıs 2016 Çarşamba 13:30

banner143
banner134
Düzenlenen basın toplantısına Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanı Ali Doğan Simit ve Saadet Partililerde destek verdi.
AGD Şube Başkanlığının önünde düzenlenen basın toplantısında konuşan Şube Başkanı Abdurrahim Doğru, “Öncelikle Ülkemiz Güneydoğu’sunda süren terör saldırılarını nefretle kınıyoruz. Ülkemizin bu bölgesinde olduğu gibi tüm İslam coğrafyasında kan, gözyaşı, savaş, açlık kol geziyor. 11 Eylül saldırısının ardından başlayan süreç İşgal süreci olarak devam ediyor. Afganistan, Suriye, Mısır, Irak ve Bangladeş’te zulüm devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde idama mahkum edilen Bangladeş İslami cemaat lideri Mevlana Nizami ve yardımcısı bu gece dünyanın sessizliği devam ettiği için idam edildi. Batının iki yüzlülüğü ve Müslümanların sessizliği sayesinde bu idam gerçekleşiyor. Batılı bir insan için dünyayı ayağa kaldıranlar ne hikmetse Müslümanlar için kör ve dilsiz kesiliyorlar. Bu batı zihniyetinin doğal bir özelliğidir. Müslümanlar olarak hala bunun farkına varamadık ve onlardan hala medet umabiliyoruz. Bütün bu olayları iyi tahlil etmemiz lazım. Dünya siyonizmini iyi tanımak gerekiyor. Birinci dünya savaşını da, ikinci dünya savaşını da dünya Siyonizmi planlamıştır. Fırat ile Nil nehirleri arasında büyük İsrail Devletini hayata geçirmeye gayret ediyorlar. Bu planlar doğrultusunda dünya bugün karma karışık bir hal almış ve Müslüman ülkeler bu nedenle işgal edilmiştir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Uğur DERE - 2 yıl önce
Ne kadar meraklıyız Rahamanlara,Rabiyalara.Birazda kendi şehitlerimize sahip çıkmak aklımıza gelse işte o zaman millet oluruz.
Avatar
Misafir - 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin ama agd li arkadaşlar neden alçak teröristlerin şehit ettiği vatan evlatları için bir eylem yapmazlar...