banner461
banner195

Uğur yine fark ettirdi

Son genel seçimlerin ardından henüz 1 yıl bile geçmeden bir çok siyasi partide milletvekili aday adayları, adayları Nevşehir’den adeta elini eteğini çekti.

Uğur yine fark ettirdi
08 Temmuz 2016 Cuma 13:40

banner143
banner134
Son genel seçimlerin ardından henüz 1 yıl bile geçmeden bir çok siyasi partide milletvekili aday adayları, adayları Nevşehir’den adeta elini eteğini çekti. Ancak, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, bayramlaşma trafiğinde de siyasetin sadece aday gösterilmek ya da seçilmek olmadığını birilerinin gözüne gözüne soktu.
7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden 3. Sıra Milletvekili adayı gösterilen ve o dönemde Mehmet Varol’un seçilmesine katkı sağlayan Mustafa Uğur, 1 kasım seçimlerinde kendisi aday olmadı.
Uğur, Partiden aday adaylığı başvuran hatta aday sıralamasına giren isimlere inat Partinin ramazan bayramı bayramlaşmasında ve ardından Ülkü Ocağının bayramlaşma programında yer alırken, “Ben seçim değil dava adamıyım” dedirtti.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yokya seçdirmiş miş - 2 yıl önce
1. Sıra aday olamayınca çekildi sağladığı katkıyı aday olsaydı 1 kasımda görürdük alla beni pulla beni fib haber şukurler olsun azcık aklımız var