banner461
banner195

22 Gün Nevşehir’de Kalacak

Nüfusuna oranla Türkiye’nin en çok kan bağışı yapan illeri arasında yerini alan ilimizde Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı gezici kan bağışı tırı marifetiyle kan bağışı toplamaya devam edecek.

22 Gün Nevşehir’de Kalacak
03 Ekim 2013 Perşembe 10:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nüfusuna oranla Türkiye’nin en çok kan bağışı yapan illeri arasında yerini alan ilimizde Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı gezici kan bağışı tırı marifetiyle kan bağışı toplamaya devam edecek.

Kızılay Genel Merkezinden ilimize gönderilen kan bağış tırının 10 gün süreyle il merkezinde bulunacağını ve 12 güne yakın bir sürede il ve ilçelerde kan bağışı toplayacağını söyleyen Şube Başkanı Cengiz Gülen, kan bağışlarına halkın her zaman olduğu gibi yine duyarlı bir yaklaşım göstereceğine inandıklarını dile getirdi.

Gülen, “Kan Bağış Tırımız 10 gün süreyle il merkezimizde, 2 Gün Avanos ilçemizde, 2 gün Göreme beldemizde, 2 gün Ürgüp ilçemizde, 3 gün Acıgöl ilçemizde ve 1 günde Derinkuyu ilçemizde bulunacak. Kan bağışı konusunda halkımızın göstereceği ilgiye şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.