banner461
banner195

Açıkgöz, "Nevşehir Devlet Hastanemizde İlkler Yaşanıyor"

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’de ilk kez gerçekleştirilen açık kalp ameliyatı ve hayırsever Öbekli ailemizin Nevşehir’e kazandırdığı H. Mustafa ve Türkan Öbekli Diyaliz Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Açıkgöz, "Nevşehir Devlet Hastanemizde İlkler Yaşanıyor"
25 Ekim 2018 Perşembe 14:11

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’de ilk kez gerçekleştirilen açık kalp ameliyatı ve hayırsever Öbekli ailemizin Nevşehir’e kazandırdığı Türkiye’de örnek olan H. Mustafa ve Türkan Öbekli Diyaliz Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Açıkgöz, “Son 16 yılda sağlıkta yaptığımız AK reformlarla, AK yatırımlarla insanımızın sağlıklı yarınlar için çalışmaya gayret göstererek, Nevşehir’imize de birinci sınıf sağlık hizmetleri getirdik.

Nevşehir’de 22 Ekim 2018 tarihinde ilk defa açık kalp ameliyatı – Bypass-  Nevşehirli bir hastamıza uygulanmıştır. Başarılı bir şekilde uzman ekiplerimizce açık kalp ameliyatı şehrimizde ve hastanemizde ilk kez gerçekleştirilmiş olup, öncelikle hastamıza acil şifalar diler; sağlık ekibimizi ve de hastanemizdeki tüm sağlık çalışanlarımızı kutlarım.

Hayırsever Öbekli ailemizin yaptırdığı ve Türkiye’de örnek olabilecek bir diyaliz merkezinde incelemelerde bulunduk, diyaliz merkezimiz çok yakında hemşerilerimizin hizmetine açılacak.

Nevşehir sağlıkta da marka olma yolunda ilerken bizler de Nevşehir’imiz için daha çok çalışacağız; Nevşehirli hemşerilerimiz kazanacak çünkü sevdamız Nevşehir. Başta emeği geçen tüm siyasilerimize, sağlık çalışanlarımıza, hayırseverlerimize teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.