banner461
banner195

Acilde “Hasta Karşılama Ekibi” Görev Yapacak

Nevşehir Devlet Hastanesi acilinde önümüzdeki günlerden itibaren hasta karşılama ekibi hizmet vermeye başlayacak.

Acilde “Hasta Karşılama Ekibi” Görev Yapacak
16 Mayıs 2015 Cumartesi 16:10

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Devlet Hastanesi acilinde önümüzdeki günlerden itibaren hasta karşılama ekibi hizmet vermeye başlayacak.

Geçtiğimiz günlerde bir ziyaret esnasında konuyu gündeme getiren Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe, Nevşehir devlet hastanesinde engellilerin daha rahat sağlık hizmetlerine ulaşabilmesi için hasta nakil aracının önümüzdeki günlerde hizmete sokulacağını dile getirdi.

Nevşehir Devlet Hastanesi acil servisinde ise hasta memnuniyetinin de artırılması, hastaların acil serviste en kısa sürede tedavi altına alınması ve yönlendirilmesi için hasta karşılama ekibinin faaliyete geçirileceğini söyledi.

Bu ekipte görev yapanların tamamen görevlerinin acil servise gelen hastanın koluna girip bir an önce tedavi hizmetine ulaşması olacağını ifade eden Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammed Çömçe, bu hizmetlerle birlikte acil serviste hasta memnuniyetinin ciddi bir oranda artırılmasının da hedeflendiğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hastayım şu devlet hastanesine - 3 yıl önce
öncelikle şunu söyleyim,devlet hastanesinde çalışan herkese hastalara karşı saygılı olmaları gerektiği öğretilmeli.çalışanlar sanki hastane kendilerininmiş gibi davranıyorlar.özellikle acildeki doktor ve hemşireler çok havalı ilgi alaka var gibi ama yok.böyle güzel bi hastanede çalışanlar güleryüzlü olursa bence çok güzel olur.sonuçta herkes hastaneye keyfiyetten gelmiyor...