banner461
banner195

AK Partili Nurhan Dülger 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday adayı Nurhan Dülger, Nevşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yücel Şal ve hastane çalışanlarını ziyaret ederek hem 14 Mart Tıp Bayramını kutladı hemde personelin darp edilmesiyle ilgili geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Partili Nurhan Dülger 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı
14 Mart 2015 Cumartesi 13:23

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı  Nurhan Dülger ,14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Nevşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yücel Şal ve hastane çalışanlarını ziyaret ederek14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı  Nurhan Dülger, Dr. Yücel Şal'ı ziyaretinde doktorların ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Milletvekili Aday adayı Dülger, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştığının ve memleketin en ücra köşesine bile sağlık hizmetlerinin götürüldüğünün altını çizen Dülger, "İnsanlığın en önemli hedefi insan sağlığının korunması ve uzun sağlıklı bir ömür sürebilmektir. Hükümetimizin ideal sağlık hizmetleri yatırımları ile sağlıklı bir toplumun yaşatılması için sağlık çalışanlarımızın ve değerli hekimlerimizin ortaya koyduğu çaba takdirin en büyüğünü hak etmektedir. İnsanların acılarını dindirmeyi, sağlıklı yaşam imkanı sunmayı kendilerine vazife edinmiş tüm sağlık çalışanlarımızın ve değerli hekimlerimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Yücel Şal'da Dülger'inn bu nezaket ziyareti ile dilek ve temennileri için kendisine teşekkür etti. Şal 7 Haziran genel seçimlerinde Dülger'e başarı dileklerini iletti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abidik gubidik - 3 yıl önce
faso fiso işler bunlar her şey aday olabilmek için olamayacağını kendi de biliyor !
Avatar
Yıldız - 3 yıl önce
Nevşehirin sizin gibi bayan vekile ihtiyacı var yolunuz açık Allah yardımcınız olsun Nurhan hanım tüm desteklerimiz sizin için
Avatar
ezgi - 3 yıl önce
nevsehirden cikabilecek tek bayan aday sizsiniz . teskilattan gelen ve icimizde yasayan biri olarak bizi ancak siz temsil edersiniz . yolunuz meclis olsun.
Avatar
Ayten Akcan - 3 yıl önce
Hanimefendiyi tebrik ediyorum. Hic olmazsa BTP den aday olmamiş.
Avatar
Cafer - 3 yıl önce
Destekliyoruz tum kalbimizle