banner461
banner195

ASM ve TSM’lere Habersiz Denetleme

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü ilimizdeki Aile Sağlığı Merkezleri ve Toplum Sağlığı Merkezlerini habersizce denetleyecek.

ASM ve TSM’lere Habersiz Denetleme
06 Ocak 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğü ilimizdeki Aile Sağlığı Merkezleri ve Toplum Sağlığı Merkezlerini habersizce denetleyecek.

İlimiz Birinci basamak sağlık hizmeti sunan; Toplum Sağlığı Merkezleri, Sağlık Evleri, Verem Savaş Dispanseri, KETEM, AÇS-AP Merkezi, Halk Sağlığı Laboratuarı ve Aile Sağlığı Merkezlerinde 05 Ocak 2015 Tarihi itibari ile 2015 Yılı Mesai Kontrolü (Aile Sağlığı Merkezlerinde Esnek Mesai ve Aile Hekimlerince Beyan edilen Gezici Sağlık Hizmetleri Programına uyulup uyulmadığı ), Sağlık hizmeti sunucularının uygun forma ve yaka kartlarının takılı olup olmadığı, tıbbi atık yönetmeliğine uyulup uyulmadığı gibi, v.b. konularda Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerince yıl boyunca habersiz kontroller yapılacak.

Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı sağlık hizmeti sunucularının gereken intizam ve gayreti göstermeleri istendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet sual - 4 yıl önce
mrb sayın fıp haber çalışanları sızın sayfanızı begnerekten takıp edıyorum çok tsk saglık gorevlı arkadaslar gelsınde derınkuyu aıle saglık hekımlıgını habersızce denetleksınler
Avatar
mehmet bey - 4 yıl önce @ahmet sual
avanos aile sağlığı merkezinide mümkünse denetlermisiniz