banner461
banner195

Başhekim Yakut'tan "14 Mart"a Buruk Kutlama

Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başhekim Yakut'tan "14 Mart"a Buruk Kutlama
14 Mart 2016 Pazartesi 21:14

banner143
Nevşehir'de  "14 Mart"a Buruk Kutlama
İlgili Galeriye Git
banner134
14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT başta Doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.

Sağlık hizmetinin, dünyada insanlığa verilen en değerli ve en kutsal hizmet olduğunu ifade eden Başhekim Yakut, hekimlerin ve yardımcı personelin üstlendiği bu değerli görevin anlamı ile tüm sağlık çalışanlarını kutladı.

Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT, tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının bu alanda meslek onuruna yaraşır bir şekilde ve tüm zorlukların üstesinden var güçleriyle gelerek hizmet sunduklarını ifade ederek, sağlık çalışanlarına şiddetin asla kabul edilemeyeceğini ve bu konuda tedbir alınması gerektiğini vurguladı; “özveride bulunarak sağlık hizmeti veren doktor ve yardımcı personelin can güvenliğini, mutlaka sağlanmalı.Bu duygu ve düşüncelerle tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor; başarılı ve değerli hizmetlerinin devamını diliyorum” dedi

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT başta Doktorlar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.

Özel Kapadokya Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Fatih YAKUT , Ankara'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle 14 Mart Tıp Bayramı'nı buruk kutluyoruz dedi. Ankara'da meydana gelen hain terör saldırısını kınayan Yakut, "Masum vatandaşları katlederek, toplumsal huzuru bozmayı hedefleyen insanlık dışı bu alçak saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Asırlardır barış ve huzurun hüküm sürdüğü topraklarda, kimsenin birlik ve beraberliğimizi bozmasına izin vermeyeceğiz. Millet olarak, saldırılara karşı ortak duruşumuzu ve bu topraklarda birlikte yaşama kararlılığımızı sergilemeye devam edeceğiz. Hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.