banner461
banner195

Derinkuyu ve Avanos ilçesi Entegre Hastane İnşaatı Tamamlanıyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Derinkuyu ve Avanos ilçelerinde yapılan entegre hastanelerin teslim aşamasına getirildiğini ve büyük bir olasılıkla bu ay içerisinde teslim alınarak en kısa sürede de hizmet verir hale getirileceğini söyledi.

Derinkuyu ve Avanos ilçesi Entegre Hastane İnşaatı Tamamlanıyor
22 Eylül 2014 Pazartesi 18:22

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Derinkuyu ve Avanos ilçelerinde yapılan entegre hastanelerin teslim aşamasına getirildiğini ve büyük bir olasılıkla bu ay içerisinde teslim alınarak en kısa sürede de hizmet verir hale getirileceğini söyledi. 


Ünlübay, “İlimiz genelinde inşaatları süren ve tamamlanma aşamasına gelen entegre hastanelerimiz arasında Avanos ve Derinkuyu ilçelerimizde hastanelerimiz teslim aşamasına getirildi. Öte yandan Acıgöl ve Gülşehir ilçelerimizdeki entegre hastanelerimizin projeleri sağlık bakanlığımıza teslim edildi. Bakanlığın Avam proje üzerindeki incelemelerinin ardından en kısa sürede ihale aşamasına getirilmesi bekleniyor. Hacıbektaş ilçemizdeki entegre hastanemizde ise bir şanssızlık yaşadık. Bu hastanemizin yapımını üstlenen müteahhit firması değişti. Bu hastanemizin inşası % 80 oranında tamamlanmıştı. Yeni firmanın % 20’lik bölümü en kısa zamanda tamamlayarak pastane binamızı en kısa sürede teslim etmesini bekliyoruz. Bu hastane binalarımız tamamlanıp hizmet verir hale getirildiğinde ilimiz genelinde hastanemiz bulunmayan ilçemiz kalmayacak” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.